Ridaelamute ehitamine

Ridamajad

Toodame kõrge kvaliteediga puitelemente ridaelamute ehitamiseks kuni võtmed kätte valmiduseni.

Puitelementidest ridaelamu ehitamine on kvaliteetsem, kiirem ning teetõttu ka soodsam, kui ridaelamu ehitamine platsil või ridaelamu ehitamine betoonist.

Teeme koostööd mitmete suurte ehituse peatöövõtjatega (NCC, PEAB, SRV), samuti suurte ja väikeste ehitusfirmade ning arendajatega.

Meie kliendid hindavad meid eelkõige kõrgel tasemel konstruktiivse projekteerimise tõttu, kuid ka puitelementide kõrge kvaliteedi ja professionaalse suhtumise poolest.

Timbeco ridaelamute ehitamise eelised

Ridaelamute tootmise kvaliteet

ISO 9001-2008 kvaliteet – Timbeco kvaliteedijuhtimine põhineb rahvusvahelisel kvaliteedijuhtimise standardil ISO 9001:2008.

Ridaelamutele CE märgis – vajadusel saame anda meie poolt toodetud ridaelamutele CE märgise, mis tõendab, et toodetud konstruktsioonid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

Ridaelamute projekteerimine

Kulusäästlikud sõlmlahendused – vajadusel aitavad meie insenerid Teie olemasolevale ridaelamu projektile välja pakkuda kulusäästlikke sõlmlahendusi. Ridamaja tootmisprotsessi kiirendavad või ridamaja püstitust lihtsustavad sõlmlahendused aitavad ridaelamu ehituse kulusid kokku hoida.

Puitelementide kombineerimine betoonja metallkonstruktsiooniga – kui on soov ridaelamu ehituses kombineerida mitut konstruktsiooni (betoon, metall, puit) siis omame selles valdkonnas põhjalikke kogemusi ning suudame pakkuda efektiivseid puitelementide sõlmlahendusi.

Elementmaja_Solme joonis

Energiasäästlikud sõlmed – meie poolt toodetud ridaelamute konstruktiivsed sõlmed on optimeeritud spetsiaalprogrammiga Therm. Sel viisil elimineerime ridamaja konstruktiivsed külmasillad ja suurendame hoone energiasäästlikkust.

Ridaelamu ülevaatlik tehniline dokumentatsioon – projekteerimise lõpptulemusel saab klient ülevaatliku ja põhjaliku ridaelamu tehnilise dokumentatsiooni. Kuna ridaelamu konstruktsiivne projekteerimine toimub lihtsasti arusaadavas 3D formaadis, siis see tagab suurema täpsuse. Samuti võimaluse esitada tellijale lihtsalt ja arusaadavalt tehnilisi lahendusi ning kergesti loetavaid paigaldusjuhiseid.

Elementmaja_Pystituse juhis

Ridaelamu puitelementide tootmine

Ekstra jäigad puitelemendid – erinevalt enamus elemenditehasest kasutame puitelementidele täiendava jäikuse andmiseks diagonaale ja tappe. Diagonaalid ja tapid teostatakse karkassi täisautomaatse puidutöötlemiskeskuse Hundegger K2-ga.

Paindlik tootmine  –  Peame enda eeliseks paljude teiste elemenditehaste ees paindlikku tootmist. See tähendab, et Timbeco tootmise sisseseade ei sea piiranguid kliendi soovitud ridamaja elementide tootmise mõõtudele ega komplekteeritusele. Võrdluseks puitelementide automeeritud tootmisliini korral võimaldab liin toota vaid kindla mõõduga elemente, arvestamata transpordi või objekti eripärasid.

Valissein - diagonaalid Uuesalu

Elementide maksimaalne valmidus – kliendipoolse vastava projekti olemasolul paigaldame tehases elementidesse ventilatsioonitorude läbiviikusid ja elektritarvikud. Kuid ka aknaid koos lõppviimistlusega, sise ja välisviimistluskihte ning palju muud.

Valissein 1

Ridaelamu puitelementide transport

Ilmastikukindel pakkimine – pakime ridaelamu ehitamiseks vajalikud puitelemendid ilmastikukindlalt kilega. Kvaliteetse pakkimise tõttu ei vaja puitelemendid objektil seistes ilmastiku eest kaitset isegi kuni neli nädalat.

Pakitud multipakk

Transport lähtuvalt kliendi vajadustest – pakume puitelementide transporti lähtudes ridaelamu ehitamise järjekorrast. Kuid puitelementide transport on võimalik ka transpordikulude minimeerimise järjekorras.

Ridaelamu püstitus

Kogemustega püstitusmeeskond – nii nagu ridaelamu ehitamiseks puitelementide tootmine, nõuab ka ridaelamu püstitus teadmisi ja kogemusi. Timbeco püstitusmeeskonna pikaajalised kogemused, professionaalsed töötajad ja püstitusüksuse vahetu suhtlus projekteerimise ning tootmise vahel tagavad kvaliteetse tulemuse.

Püstitus iga ilmaga – ilmastikukindla pakendi tõttu saab ridamaja ehitamiseks mõeldud elemente püstitada iga ilmaga.

Õhukindel terviklahendus

Ridaelamu konstruktsiooni ehituse kvaliteeti näitavad rõhutestid. Timbeco eripäraks võrreldes teiste tootjatega seisneb selles, et Timbeco konstruktsiooni lahendused on rõhutestidega testitud. Kasutame Blower-Door testi, kus hoone sisse tekitatakse ülerõhk ning mõõdetakse õhu vahetumist. Rõhutestide teostamine annab meile tagasisidet konstruktsioonilahenduse efektiivsusest ning kliendile annab kindluse, et ehitatud ridaelamu on kvaliteetne.

Meie elementmajade rõhutestide tulemused:

Hoone tüüp
Püstitus
Nimi
Asukoht
n₅₀ (1/h )
Kortermaja 2014 Prima Vista NOR 0,62
Paarismaja 2014 Alasäterin A FIN 0,88
Paarismaja 2014 Alasäterin B FIN 1,22
Paarismaja 2014 Alasäterin C FIN 1,04
Paarismaja 2014 Alasäterin N FIN 0,94
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 10 EST 0,73
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 16 EST 0,62
Eramu 2013 Neeme EST 1,02
Eramu 2012 Villa Laulasmaa EST 1,3
Eramu 2012 Villa Swing SWE 0,58
Eramu 2009 Käsmu EST 1,5

Saada päring või lepi kokku kohtumisaeg

Ivar MardimIvar
arendusjuht
tel: +372 6737 777

ivar[at]timbeco.ee

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

Saada mulle päringu koopia

Liitu uudiskirjaga

Turvafunktsioon
captcha

« Tagasi