Paarismajade ehitamine

Paarismajad

Toodame projektipõhiselt kõrge kvaliteediga puitelemente paarismajade ehitamiseks kuni võtmed kätte valmiduseni.

Paarismajade ehitamiseks vajalikud puitelemendid toodame vastavalt tellija projektile ning lähtudes Eesti ehitusnõuetest ja -regulatsioonidest.

Puitelementidest paarismaja ehitamine on kvaliteetsem, kiirem ning teetõttu ka soodsam, kui paarismaja ehitamine platsil või paarismaja ehitamine betoonist.

Teeme koostööd mitmete suurte ehituse peatöövõtjatega (NCC, PEAB, SRV), samuti suurte ja väikeste ehitusfirmade ning arendajatega. Meie kliendid hindavad meid eelkõige kõrgel tasemel konstruktiivse projekteerimise tõttu, kuid ka elementide kõrge kvaliteedi ja professionaalsuse poolest.

Timbeco PUITelementidest paarismajade ehitamise eelised

Paarismajade tootmise kvaliteet

ISO 9001-2008 kvaliteet – Timbeco kvaliteedijuhtimine põhineb rahvusvahelisel kvaliteedijuhtimise standardil ISO 9001:2008.

Paarismajadele CE märgis – vajadusel saame anda meie poolt toodetud paarismajadele CE märgise, mis tõendab, et toodetud konstruktsioonid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

Paarismaja projekteerimine

Kulusäästlikud sõlmlahendused – vajadusel aitavad meie insenerid Teie olemasolevale paarismaja projektile välja pakkuda kulusäästlikke sõlmlahendusi. Paarismaja tootmisprotsessi kiirendavad või paarismaja püstitust lihtsustavad sõlmlahendused aitavad paarismaja ehituse kulusid kokku hoida.

Energiasäästlikud sõlmed – meie poolt toodetud paarismajade konstruktiivsed sõlmed on optimeeritud spetsiaalprogrammiga Therm. Sel viisil elimineerime paarismaja konstruktiivsed külmasillad ja suurendame energiasäästlikkust.

Elementmaja_Solme joonis


Paarismaja põhjalik tehniline dokumentatsioon – projekteerimise lõpptulemusel saab klient ülevaatliku ja põhjaliku ridamaja tehnilise dokumentatsiooni. Kuna ridamaja konstruktsiivne projekteerimine toimub lihtsasti arusaadavas 3D formaadis, siis see tagab suurema täpsuse. Samuti võimaluse esitada tellijale lihtsalt ja arusaadavalt tehnilisi lahendusi ning kergesti loetavaid paigaldusjuhiseid.

Elementmaja_Pystituse juhis


Paarismaja PUITelementide tootmine

Ekstra jäigad puitelemendid – erinevalt enamus majatootjatest kasutame puitelementidele täiendava jäikuse andmiseks diagonaale ja tappe. Diagonaalid ja tapid teostatakse karkassi täisautomaatse puidutöötlemiskeskuse Hundegger K2-ga.

Paindlik tootmine – Peame enda eeliseks paljude teiste majatootjate ees paindlikku tootmist. See tähendab, et Timbeco tootmise sisseseade ei sea piiranguid kliendi soovitud paarismaja puitelementide tootmise mõõtudele ega komplekteeritusele. Võrdluseks puitelementide automeeritud tootmisliini korral võimaldab liin toota vaid kindla mõõduga elemente, arvestamata transpordi või objekti eripärasid.

Valissein - diagonaalid Uuesalu

Elementide maksimaalne valmidus – kliendipoolse vastava projekti olemasolul paigaldame tehases elementidesse ventilastiooniavade läbiviikusid ja elektritarvikud. Kuid ka aknaid koos lõppviimistlusega, sise ja välisviimistluskihte ning palju muud.

Tulekindlus – tulekindluse suurendamiseks kasutame paarismajade puitelementides vastavaid ehitusplaate (kiplplaate, tsementplaate), mis takistavad tule levikut puitelementide sisse. Samuti kasutame paarismajade puitelementides tulekindlaid värve ja tulekindlat immutust.

Valissein 1


Paarismaja puitelementide transport

Ilmastikukindel pakkimine – pakime paarismaja ehitamiseks vajalikud puitelemendid ilmastikukindlalt kilega. Kvaliteetse pakkimise tõttu ei vaja elemendid objektil seistes ilmastiku eest kaitset isegi kuni kolm nädalat.

Pakitud multipakk

Transport lähtuvalt kliendi vajadustest – pakume elementide transporti lähtudes paarismaja ehitamise järjekorrast. Kuid elementide transport on võimalik ka transpordikulude minimeerimise järjekorras.

Paarismaja püstitus

Kogemustega püstitusmeeskond – nii nagu paarismaja ehitamiseks elementide tootmine, nõuab ka paarismaja püstitus teadmisi ja kogemusi. Timbeco püstitusmeeskonna pikaajalised kogemused, professionaalsed töötajad ja püstitusüksuse vahetu suhtlus projekteerimise ning tootmise vahel tagavad kvaliteetse tulemuse.

Püstitus iga ilmaga – ilmastikukindla pakendi tõttu saab paarismaja ehitamiseks mõeldud elemente püstitada iga ilmaga.

Õhukindel terviklahendus

Paarismaja konstruktsiooni ehituse kvaliteeti näitavad rõhutestid. Timbeco eripäraks võrreldes teiste tootjatega seisneb selles, et Timbeco konstruktsiooni lahendused on rõhutestidega testitud. Kasutame Blower-Door testi, kus hoone sisse tekitatakse ülerõhk ning mõõdetakse õhu vahetumist. Rõhutestide teostamine annab meile tagasisidet konstruktsioonilahenduse efektiivsusest ning kliendile annab kindluse, et ehitatud paarismaja on kvaliteetne.

Meie hoonete rõhutestide tulemused:

Hoone tüüp
Püstitus
Nimi
Asukoht
n₅₀ (1/h )
Kortermaja 2014 Prima Vista NOR 0,62
Paarismaja 2014 Alasäterin A FIN 0,88
Paarismaja 2014 Alasäterin B FIN 1,22
Paarismaja 2014 Alasäterin C FIN 1,04
Paarismaja 2014 Alasäterin N FIN 0,94
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 10 EST 0,73
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 16 EST 0,62
Eramu 2013 Neeme EST 1,02
Eramu 2012 Villa Laulasmaa EST 1,3
Eramu 2012 Villa Swing SWE 0,58
Eramu 2009 Käsmu EST 1,5

Saada päring või lepi kokku kohtumisaeg

Ivar MardimIvar
arendusjuht
tel: +372 6737 777

ivar[at]timbeco.ee

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

Saada mulle päringu koopia

Liitu uudiskirjaga

Turvafunktsioon
captcha

« Tagasi