Kortermajade ehitamine

Toodame kõrge kvaliteediga puitelemente kortermajade ehitamiseks kuni võtmed kätte valmiduseni.

Puitelementidest kortermaja ehitamine on kvaliteetsem, kiirem ning teetõttu ka soodsam, kui kortermaja ehitamine platsil või kortermaja ehitamine betoonist.

Teeme koostööd mitmete suurte ehituse peatöövõtjatega (NCC, Peab, SRV), samuti suurte ja väikeste ehitusfirmade ning arendajatega.

Kliendid hindavad meid eelkõige kõrgel tasemel konstruktiivse projekteerimise poolest, kuid ka elementide kõrge kvaliteedi ja professionaalse teeninduse poolest.

Timbeco kortermaja ehitamise eelised

Kvaliteet

CE märgis – meil on elementmajade (ka kortermajade) tootmise CE märgis, mis tõendab, et toodetud konstruktsioonid on kooskõlas Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnakaitsenõuetega.

ISO 9001-2008 kvaliteet – Timbeco kvaliteedijuhtimine põhineb rahvusvahelisel kvaliteedijuhtimise standardil ISO 9001:2008.

Kortermaja projekteerimine

Elementmaja_Solme joonis

Kulusäästlikud sõlmlahendused – vajadusel aitavad meie insenerid olemasolevale kortermaja projektile välja pakkuda kulusäästlikke sõlmlahendusi.

Energiasäästlikud sõlmed – meie poolt toodetud kortermajade konstruktiivsed sõlmed on optimeeritud spetsiaalprogrammiga Therm. Sel viisil elimineerime kortermaja konstruktiivsed külmasillad ja suurendame energiasäästlikkust.

.

.

.

betoon konstruktsioonilePuitelementide kombineerimine betoon- ja metallkonstruktsiooniga – kui on soov kortermaja ehituses kombineerida mitut konstruktsiooni (betoon, metall, puit) siis omame selles valdkonnas põhjalikke kogemusi ning suudame pakkuda puitkonstruktsiooni osale efektiivseid sõlmlahendusi

.

.

.

.

Elementmaja_Pystituse juhisKortermaja ülevaatlik tehniline dokumentatsioon – kasutame 3D projekteerimistarkvara, mis tagab suurema täpsuse, võimaluse esitada tellijale lihtsalt ja arusaadavalt tehnilisi lahendusi ning toota kergesti loetavaid paigaldusjuhiseid.

Kortermaja puitelementide tootmine

Valissein - diagonaalid UuesaluPaindlik tootmine – peame enda eeliseks paljude teiste elementide tootjate ees paindlikku tootmist. Meie seadmepark ei sea piiranguid toodetavate elementide laiusele, kõrgusele ega paksusele.

Ekstra jäigad puitelemendid – Erinevalt enamus elemenditehasest kasutame puitelementidele täiendava jäikuse andmiseks diagonaale ja tappe. Diagonaalid ja tapid teostatakse karkassi täisautomaatse puidutöötlemiskeskuse Hundegger K2-ga..

.

.

Valissein 1Elementide maksimaalne valmidus – vastava kliendipoolse projekti olemasolul paigaldame tehases elementidesse ventilatsioonitorude läbiviike ja elektritarvikuid. Kuid ka aknaid koos lõppviimistlusega ning sise- ja välisviimistluskihte.

Kortermaja puitelementide transport

Pakitud multipakkIlmastikukindel pakkimine – pakime kortermaja ehitamiseks vajalikud elemendid ilmastikukindlalt kilega. Kvaliteetse pakkimise tõttu ei vaja elemendid objektil seistes ilmastiku eest kaitset isegi kuni neli nädalat.

.

.

.

.

Transport lähtuvalt kliendi vajadustest – pakume elementide transporti lähtudes kortermaja ehitamise järjekorrast. Kuid elementide transport on võimalik ka transpordikulude minimeerimise järjekorras.

Kortermaja püstitus

Püstitus iga ilmaga – ilmastikukindla pakendi tõttu saab kortermaja ehitamiseks elemente püstitada iga ilmaga.

Kogemustega püstitusmeeskond – nii nagu kortermaja ehitamiseks puitelementide tootmine, nõuab ka kortermaja püstitus teadmisi ja kogemusi. Timbeco püstitusmeeskonna pikaajalised kogemused, professionaalsed töötajad ja püstitusüksuse vahetu suhtlus projekteerimise ning tootmise vahel tagavad kvaliteetse tulemuse.

Õhukindel terviklahendus

Kortermaja konstruktsiooni ehituse kvaliteeti näitavad rõhutestid. Timbeco eripäraks võrreldes teiste tootjatega seisneb selles, et Timbeco konstruktsiooni lahendused on rõhutestidega testitud. Kasutame Blower-Door testi, kus hoone sisse tekitatakse ülerõhk ning mõõdetakse õhu vahetumist. Rõhutestide teostamine annab meile tagasisidet konstruktsioonilahenduse efektiivsusest ning kliendile annab kindluse, et ehitatud paarismaja on kvaliteetne.
Meie hoonete rõhutestide tulemused:

   Hoone tüüp
Püstitus
        Nimi
  Asukoht
n₅₀  (1/h )
Kortermaja 2014 Prima Vista NOR 0,62
Paarismaja 2014   Alasäterin A FIN 0,88
Paarismaja 2014 Alasäterin B FIN 1,22
Paarismaja 2014 Alasäterin C FIN 1,04
Paarismaja 2014 Alasäterin N FIN 0,94
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 10 EST 0,73
Paarismaja 2014 Uuesalu Metssea 16 EST 0,62
Eramu 2013 Neeme EST 1,02
Eramu 2012 Villa Laulasmaa EST 1,3
Eramu 2012 Villa Swing SWE 0,58
Eramu 2009 Käsmu EST 1,5

Saada päring või lepi kokku kohtumisaeg

Ivar MardimIvar
arendusjuht
tel: +372 6737 777

ivar[at]timbeco.ee

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

Saada mulle päringu koopia

Liitu uudiskirjaga

Turvafunktsioon
captcha

« Tagasi