Elementkonstruktsioonid

Tahad kiiret ülevaadet? Vaata 3D videot!

Toodame kõrge kvaliteediga puitelement-konstruktsioone vastavalt tellija projektile, soovidele ja nõuetele. Kõik Timbeco elementkonstruktsioonid on toodetud tehases, mis tagab kõrge kvaliteedi ja kiire töö ehitusplatsil. Meie elementkonstruktsioonide tootmine on vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormidele ja seadustega (ISO 9001:2008, TEK10, RYL, EUROCODE 5, RT kartoteegid).

Kandvates konstruktsioonides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24). Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega, mis võimaldab meil sissetappida puidust diagonaalid ja tapipesad. Meie seadmepark võimaldab toota väga erineva laiuse, kõrguse ja paksusega konstruktsioonielemente, suudame komplekteerida elemendid vastavalt tellija projektile.

.

STANDARTSETE TIMBECO PUITELEMENTKONSTRUKTSIOONIDE TEHNILISTE NÄITAJATE VAHEMIKUD

Tulepüsivus REI (min) Mõõtmed m. (max)
30 2,8 x 9 (12)
- 2,8 x 9 (12)
60 2,8 x 9 (12)
30 (60) 2,8 x 9 (12)
30 (60) 2,8 x 9 (12)
- 2,8 x 9 (12)

.

Miks tellida puitelementkonstruktsioonid meilt?

Pakume elementkonstruktsioonide tootmise täisteenust, mis sisaldab kõikide tellijale oluliste etappide teostust.

Elementide projekteerime

Meil on majasisene projekteerimisüksus, mis loob lahendusi või aitab olemasolevaid lahendusi teostada. Kasutame tellija jaoks mugavat 3D projekteerimisprogrammi, mis on mõeldud ka hilisemaks püstitusjuhiseks.

Elementide tootmine

Meie elementkonstruktsioonide tootmine on vastavuses rahvusvahelistele ISO standarditele. Kasutame CE märgistusega ja kõrge kvaliteedig puitu. Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega. Oleme paindlikud ja suudame komplekteerida elemendid vastavalt tellija vajadusele, sest meie seadmepark võimaldab toota väga erineva laiuse, kõrguse ja paksusega konstruktsioonielemente.

Elementide transport ja paigaldamine

Organiseerime ise või aitame leida elementkonstruktsioonide transporti. Omame pikaajalisi logistika parnereid, kellega toimib meil pidev koostöö. Meie tütarettevõteTimbeco Ehitus, on spesialiseerunud elementmajade püstitamisele. Aastatepikkuse ehituskogemuse tulemusel, anname Timbeco Ehituse poolt püstitatud hoonetele tehasegarantii.

« Tagasi