Elementmajade tootmine

Kaasaegsete täisautomaatsete CNC robotseadmetega, kogenud spetsiaalse väljaõppe läbinud töötajatega ning rahvusvaheliste ehitusstandarditele (nt. TEK10, RYL, EUROCODE 5, RT kartoteegid) CE, ETA ja ISO 9001:2008 kvaliteedistandardi nõuetele tuginedes, valmivad Timbeco Woodhouse tootmises kõrgkvaliteetsed elementkonstruktsioonid, palkmajad ja elementmajad.

Kaasaegne ja modernne tootmine asub Eestis, Tallinna lähistel, Saku vallas Tõdval ning paikneb 3,5 hektarilisel maa-alal, tootmistegevuseks kasutatavaid sisepindu kokku on üle 6000 m². Huvilistel on võimalik tutvuda palkmajade toomisega otse tehases!

Timbeco tootmise eelised

Timbeco tootmise eeliseks võrreldes paljude konkurentidega on tipptasemel tööstusseadmed ning oluliselt suurem väärtusahel, kuna puidu väärindamine Timbecos algab kuivatatud saematerjali tooriku töötlemisest.

Me ei osta sarnaselt paljudele konkurentidele lõplikku mõõtu kalibreeritud (hööveldatud) materjali, vaid ostame kõrgkvaliteedilise kuivatatud saematerjali tooriku, millest toodame (tugevusorteerimine, pikijätkame, kalibreerime ja hööveldame) ise vajalikud materjali ristlõiked.

Tänu oluliselt pikemale tarneahelale suudame pakkuda oma klientidele kiiremat tarneaega, paindlikumat ristlõigete ja vooderduste valikut ning seda kõike soodsama ja parema hinna juures. Oleme vähem sõltuvad teistest tarnijatest ning saame tänu sellele pakkuda klientidele suuremat tarnekindlust.

Seetõttu usumegi Timbecos, et parima kvaliteediga puitmaterjali saab tagada, kui puitmaju tootev ettevõte ise katab võimalikult suure osa puidutöötlemise väärtusahelas.

Tootmise võimsusteks on:

  • Elementmajad – ja konstruktsioonid tootmismaht; 15 000 m2 kuus
  • Palkseinte tootmismaht: 3000 m2 kuus
  • Hööveldamisteenuse tootmismaht: 750 km kuus

Peame oluliseks järjepidevat tehnoloogia kaasajastamist, kvaliteedi stabiilsust ning töötame pidevalt efektiivsemate lahenduste nimel. Kvaliteedi tagamiseks tootmises on väljatöötatud spetsiaalne kvaliteedisüsteem, mis algab toormaterjali hoolika valikuga ja lõppeb toote ilmastikukindla pakendamisega. Spetsiifilised kvaliteedinõuded ja kontrollsüsteemid on loodud igale tootmisüksusele.

« Tagasi