Timbeco tööandjana

Timbeco meeskond on kokkuhoidev

Timbeco meeskond on kokkuhoidev
Saada meile oma CV

Saada meile oma CV
Liitu elemenditehase meeskonnaga

Liitu elemenditehase meeskonnaga
Müügi- ja projektijuhtide meeskond ootab täiendust

Müügi- ja projektijuhtide meeskond ootab täiendust

  

 

Timbeco Woodhouse OÜ on atraktiivne tööandja, oleme avatud uutele ideedele, inimestele ja väljakutsetele. Meie pikaealisus ja suured kogemused rahvus-vahelistel turgudel pakuvad töötajatele stabiilsust, kindlustunnet ning uusi võimalusi. Meie eesmärk on olla oma tegevusalal parim ning meie loodud sisseelamis- ja koolitussüsteemid tagavad kõigile uutele töötajatele suurepärased arenguvõimalused. Eksportides puitmaju üle maailma, on meie juures võimalus saada rahvusvaheline töökogemus.

Timbeco on turul tuntud oma rohelise ja perekeskse mõtteviisi poolest, meie eesmärk on hoida keskkonda ning parandada inimeste elukvaliteeti. Meie ettevõtluskultuur põhineb ühiskondlikul aktiivsusel ja vastutusel. Oleme veendunud, et paindlik ja perekeskne töökorraldus on kasulik nii tööandjale kui ka töövõtjale. Selle tunnistuseks pälvis Timbeco Unistuste tööandja 2013 konkursil eriauhinna Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt, kes tunnustas Timbecot jätkusuutliku töökeskkonna loomise eest.

Meie kontoris ja tootmisbaasis Saku vallas Tõdval on loodud tänu suurtele investeeringutele hoonetesse ja modernsesse tehnoloogiasse kõigile töötajatele kaasaegsed töötingimused. Hoolime oma töötajate tervisest, viies korrapäraselt läbi töötajate tervisekontrolli ning tagades neile tööks parimad võimalused.

Timbeco headest töötingimustest annab kinnituse ka meile väljastatud “Kaunis Eesti Kodu” tunnistus.

Ettevõtte stabiilset finantsolukorda kinnitab aastaid Krediidiinfolt saadud väga hea ehk AAA-reiting, mis omakorda tagab meie töötajatele turvatunde töötasu kättesaamise ja firma püsimise osas. Meil on kasutusel motiveeriv palgasüsteem, tänu millele on meie töötajate palk konkurentsivõimeline.

Ühiselt veedetud kvaliteetaeg on oluline töötajate ühtsus- ja meeskonnatunde tõstmiseks, panustame suurima heameelega ühisüritustesse alates spordivõistlustest, jõulupidudest ja suvepäevadest kuni mitmepäevaste suusareiside ning pereüritusteni. Lööme kollektiivselt ja aktiivselt kaasa rahvaspordisündmustel nagu Tartu Maraton, Kuldkala, Käi Jala jne.

Hea sisekliima on kõigi suurte võitude ja kordaminekute aluseks ning pingutame selle nimel, et meie töötajad tunneksid uhkust ning rõõmu ägedast kollektiivist ja hea meeskonnavaimust. Meil väärtustatakse pikaajalist töösuhet ning peame oluliseks igal aastal pidada meeles inimesi, kel täitus 3, 5, 10 või 15 aastat tööstaaži meie juures. Pikaajaline koostöö nõuab pingutamist mõlemalt osapoolelt ning staažikate töötajate kõrge arv on komplimendiks meie väljatöötatud personalipoliitikale.

Me ei rõhutata inimeste ja positsioonide vahelisi erinevusi, sest rahulolev, lojaalne ning arengusuutlik töötaja on meie suurim väärtus. Selle tagamiseks viime kõigi töötajatega vähemalt kord aastas läbi arenguvestluse.

Kui hetkel meie tööpakkumiste seas Sulle sobivat pole, aga tahaksid anda oma panuse meie ettevõtte arengusse, siis saada meile oma CV.

Sobid meile tööle, kui Sinu isikuomadused ja hoiakud on kooskõlas meie väärtustega. Meie peamised valikukriteeriumid on erialane professionaalsus, vastav haridus ning keelteoskus. Kasulikeks omadusteks on töökogemus teises kultuuris, soov muuta asju paremaks, teotahtelisus, julgus teha valikuid ja võtta vastutust, tahe areneda ning hoolimine teistest inimestest ja nende käekäigust.

Oleme uhked oma töötajate üle!

Lugupidamisega,

IMG_3133_Sirje

Sirje Aal
personalijuht
tel. +372 50 31 596
e-post: sirje[at]timbeco.ee

« Tagasi