Seadmed

Hundegger K2

Täisautomaatne CNC robotseade puitmajade tootmiseks – Hundegger K2 on maailmas üks juhtivamaid täisautomaatseid CNC puidutöötlemiskeskusi puitdetailide tootmiseks, millega on võimalik valmistada ka kõige keerukamaid lahendusi.

Hundegger_k2_timbeco_2013

Maja projekt projekteeritakse 3D programmidega (AutoCad, HsbCad vms.) ning projekt saadetakse elektrooniliselt Hundegger K2 juhtmasinasse, mille järgi toimub CNC puidutöötlemiskeskuses puitdetailide tootmine.

Randek BS 20

Randek_prefab_production_line_ 086

Timbeco elementkonstruktsioonid valmivad tipptasemel montaažilaudadel Randek BS 20 l.

Elementkonstruktsioonide kõrge kvaliteedi saavutame tänu Randek BS 20 libliklaudade automaatsele kokkusurumise ja ümbertõstmise funktsioonile, mis garanteerib lisaks elementkonstruktsioonide valmimise kiirusele ka detailide jäikuse ja stabiilsuse.

Randeks BS 20 montaažilauad on funktsionaalsed, võimaldades toota erineva pikkuse, paksuse ja laiusega konstruktsiooni elemente.

Pakutavate elementide maksimaalne suurus on 3 x 12 m.

AUER CNC

Log_house_production_line_Auer_2013

Väiksemaid puit– ja palkmaju toodame täisautomaatsel AUER CNC puidutöötlemispingil. Erinevad CNC puidutöötlemispingid võimaldavad meil klientidele pakkuda suuremat palgiprofiilide valikut ning kiiremat tarneaega. Analoogselt K2 puidutöötlemisseadmele valmistatakse ka Auerile spetsiaalses arvutiprogrammis projekt, mis saadetakse CNC töötlemispinki.

AUER puidutöötlemiskeskusega tehakse palkides tapid, vajalikud puurimised ja sisselõiked. Lõpptulemusena väljastab masin valmisdetailid. Kõik detailid on nummerdatud, mis tagab kiire ja lihtsa maja püstituse.

Höövel Weinig Powermat 2000

Planing_machine_weinig_2013

Meie üheks suureks eripäraks ja eeliseks paljude teiste puitmajatootjate ees on see, et toodame ise ligikaudu 90% majades kasutatavatest hööveldatud puitmaterjalidest (mitte ei osta sisse), tänu millele suudame pakkuda klientidele paremat kvaliteeti ning kontrollime tarneahelat algusest lõpuni. Toodame oma tehases lisaks freespalkseintele ja puitkarkassile ka kõiki teisi höövelmaterjale nagu näiteks põranda-, vahelagede-, sõrestikseinte-, katusekonstruktsiooni-, terrassi- ning rõdu puitmaterjale.

Erinevaid puitmaterjale hööveldame tipptasemele Weinig Powermat 2000 XL nelikanthöövliga. Nelikanthöövli 6 spindlit teevad 10 000 pööret/minutis, mis tagavad perfektse puitmaterjali pealispinna. Erinevate profiilide hööveldamine on imelihtne, sest höövli PoweLock tööriistad/terad on vahetatavad kõigest mõne sekundiga. Höövli jõudluseks on olenevalt profiilist kuni 60 jm minutis. Keskmine höövelmaterjali toodangu maht ühes 8 tunnises vahetuses on ca. 20 000 jm.

« Tagasi