Thermolog näidismaja Eestis

Külastage meie kodukontori kõrval asuvat ThermoLog ökomaja.

Saate kohapeal tutvuda ThermoLogi konstruktsiooni eripärade ja suurte valikuvõimalustega, võimalik oma silmaga näha ja käega katsuda kasutatavaid looduslikke materjale ning veenduda ThermoLog ökomaja eelistes.

Ökomajad muudab loodus- ja tervisesõbralikuks looduslike ning „hingavate“ materjalide kasutamine. ThermoLog ökomajades kasutatav soojustusmaterjal on looduslik puitkuidvill, mis lisaks heale energiatõhususele ning tubade mõnusale mikrokliimale, annab konstruktsioonidele ka väga hea heliisolatsiooni. Puitkiudsoojustus hoiab talvel hästi sooja ning palaval suvepäeval tänu suurele soojamahtuvusele hoones head jahedat mikrokliimat. Tänu valitud materjalidele ja õhutihedusele on Timbeco Woodhouse’i ökomaja näiteks üle kolme korra parema soojapidavusega kui näiteks 202 mm liimpalgist palkmaja.

Thermolog näidismaja külastamiseks palume eelnevalt ühendust võtta meie müügiosakonnaga, et leppida kokku konkreetne kohtumise aeg. Kokkulepitud aeg garanteerib, et meie müügiosakond reserveerib Teile kindla aja, mis võimaldab personaalsemalt läheneda Teie soovidele ja vajadustele.

Rohkem pilte näidismajast näeb siit

« Tagasi