Miks valida Timbeco

Liitu meie meeskonnaga

Liitu meie meeskonnaga

- kliki ja vaata tööpakkumisi!

Torgvartalet pälvis tehasemaja konkursil auhinna erilahenduse eest

Torgvartalet pälvis tehasemaja konkursil auhinna erilahenduse eest
Oleme puitmajatehas – elementmajad, puitkarkasselemendid, moodulhooned

Oleme puitmajatehas – elementmajad, puitkarkasselemendid, moodulhooned
Toodame puitkarkasselemente

Toodame puitkarkasselemente
CE märgis, ISO 9001:2008 kvaliteedisüsteem

CE märgis, ISO 9001:2008 kvaliteedisüsteem

  

Pikaajalised kogemused

 • 25 aastat tootmise kogemust – 25 aastat aktiivset tegutsemist räägivad iseenda eest. Oleme püstitanud üle 2500 puithoone 25 riigis.
 • 15 aastat Jaapanis – ettevõtte kogemusi ja  toodete kõrget kvaliteeti näitab üle 15 aasta tootmise kogemus Jaapani turule, kuhu oleme tarninud rohkem kui  1500 merekonteinerit maju.

Ettevõtte usaldusväärsus

 • AAA krediidireiting  – ettevõtte usaldusväärsust kinnitab Krediidiinfo poolt välja antud krediidireiting AAA, alates aastast 2016. Vaata krediidireitingu sertifikaati.
 • CE, ETA, ISO 9001 ja FSC sertifikaadid – kõrgekvaliteetsed puitkarkasselamud, puitkonstruktsioonid ning palkmajad valmivad  ISO 9001 : 2008 kvaliteedistandardi nõuetele tuginedes. Meie puit pärineb hästimajandatud metsast, mida tõestab meie tarnijate FSC sertifikaat. Meil on Euroopa Tehniline Tunnustus.
 • Tarne garantii – tagame kokkulepitud tarned panga garantiiga. Pangagarantii annab kliendile kindlustunde, et kui tarne peaks hilinema Timbeco tõttu, siis hüvitame hilinenud tarnest tekkinud kulutused.
 • Lepingu makse garantii – tagame kokkulepete täitmise panga garantiiga. Lepingu makse garantii annab kliendile kindluse, et kõik ettemaksed on turvaliselt tagatud kuni toote kättesaamiseni.
 • Pakume täislahendust  – projekteerimisest ja tootmisest kuni paigaldamise ning ehituseni. Nii on kogu protsess kliendile kergesti hallatav.

must_ISO  must_CE

Kaasaegne tootmine

 • Kaasaegne tehnoloogia – maksimaalse tehasevalmidusega konstruktsioonelementide ja majade tootmine modernsete CNC-automaatpinkidega tagavad parima hinna ja kvaliteedi suhte. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab pakkuda Skandinaavia konkurentidest 25% soodsamat hinda.
 • Ehituse ja püstituse kvaliteet – meie projekteeritud ja toodetud hooned püstitab ning ehitab tütarettevõte  Timbeco Ehitus. Timbeco Ehitus on spetsialiseerunud puitmajade püstitusele ja ehitusele, see garanteerib toote õige ja nõuetekohase paigalduse ja kõrge kvaliteedi taseme.
 • Toote näidise teostus – pakume klientidele võimalust tulla tehasesse tutvuma spetsiaalselt tema tellimuse tootenäidisega enne liinitootmise alustamist. Tootenäidis annab võimaluse veenduda Timbeco kvaliteedis ning kasutatud materjalides.
 • Rõhutestide teostus – teostame paljudele toodetud ja ehitatud majadele sertifitseeritud rõhutestid, sest oleme kindlad, et meie toodang vastab sihtriigi kehtestatud energiatõhususe nõuetele.
 • 3D projekteerimine – kasutame projekteerimisel 3D CAD tehnoloogiat, mille eeliseks on ülevaatlik projekti dokumentatsioon nii kliendile tootjale, kui ka püstitajale. Loe rohkem projekteerimise lehelt.

Ära kahtle, võta meiega ühendust ja küsi oma riigi referentside kontakte.

« Tagasi