Firmast

 

 Timbeco_kollektiiv

      “Timbeco on 25 aastase kogemusega
              Eesti kapitalil põhinev puitmajatehas.

 

Timbeco on Eesti kapitalil põhinev majatehas (pereettevõte). Oleme spetsialiseerunud rätseptööna valmistavate energiatõhusate puitkarkass elementmajade ja puitkarkass fassaadilahenduste tootmisele.

Meie missioon on aidata klientidel ehitada aega kokkuhoidvalt, keskkonda ja energiat säästvalt. Sellest lähtuvalt panustame iga päev oma toodete ja teenuste arendamisse, uute materjalide kasutuselevõttu ja uute insener-tehniliste lahenduste väljatöötamisse.

Meil on kõrged eesmärgid. Soovime saada Põhja-Euroopa juhtivaks tehases valmistavate puitkarkass elementide ja moodulite tarnijaks aastaks 2030. Julgeme kõrgeid eesmärke püstitada, sest meil on tugev ja professionaalne meeskond.

Oleme täna üks kiireimini arenevaid ja käibe poolest üks juhtivaid elementmajatehaseid Eestis. Timbeco on ainuke elementmajatehas Baltikumis ja üks väheseid Põhja-Euroopas, kellele on omistatud elementmajade tootmise CE märgis. Ühtlasi on Timbeco ka üks vanimaid puitmajatootjaid Eestis (asutatud 1991, Palktare järglane).

Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra ja Jaapani turgudele. Meie klientideks on Põhja-Euroopa juhtivad ehitusettevõtted (NCC, SKANSKA, PEAB, SRV jne), kellele toodame energiatõhusaid kortermaju, koolimaju, lasteaedu, fassaadilahendusi kõrghoonetele jpm.

Eesti turul teenindame nii erakliente kui ka elamuarendusega tegelevaid ettevõtteid. Pakume kuni „võtmed kätte“ lahendusi.

« Tagasi