Energiatõhusus

Energiatõhusus on oluline teema uue kodu valikul, sest  energiatõhusus määrab ära, kui suured saavad olema hoone ülalpidamiskulud. Mida energiatõhusam on hoone, seda väiksemad ülalpidamiskulud.

Väikesed küttekulud

Käesolev graafik näitab majaosa kulu küttele ja soojale veele kuude lõikes.  Metssea tee 10-1 toodeti ja püstitati Timbeco poolt 2014. aastal ja on identne Metssea tee 21 ja 23 majaosadega. Majaosas elas kaks täiskasvanud ja kaks last. Kütte ja sooja vee keskmine kulu kuus oli 55 eurot.

Gaasi kulud

 

Kõrge Ehituse kvaliteet

2014. aastal tootis ja püstitas Timbeco Uuesallu Metssea teele 4 paarismaja, mis on identsed hetkel pakutavatega. Tollane paarismajade tellija teostas kahele majaosale rõhutesti. Tulemuseks ehk hoone õhuvahetuskordajateks (n₅₀) olid 0,6 ja 0,7 1/h.

Võrdluseks võib tuua, et sertifitseeritud passiivmaja õhuvahetuskordaja (n₅₀) peab olema vähemalt 0,6 1/h. Seega meie poolt toodetud ja püstitatud Uuesalu paarismajad on ehitatud väga kvaliteetselt ja olid õhukindluse osas lähedal  passiivmaja standardi  täitmisele.

.

Energiatõhus ventilatsioon

Hoone suurim soojakadu toimub tavaliselt läbi ventilatsiooni. Uuesalu paarismajad saavad olema varustatud soojustagastusega ventilatsioonisüsteemiga, mis tagastab 90% õhus olevast soojusest.

Küsi infot

Madis Lobjakas
müügijuht
tel: +372 6737 777
madis[at]timbeco.ee

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

Saada mulle päringu koopia

Liitu uudiskirjaga

Turvafunktsioon
captcha

« Tagasi